ما با جدید‌ترین محصول فروشگاهی خودمون یعنی دمنوش هسته خرما برگشتیم. از این به بعد می‌تونید برای خرید پودر هسته خرما به نگارین‌فود مراجعه کنید. قول داده بودیم که فروشگاه نگارین‌فود جایی برای عرضه محصولات خاص بومی باشه. محصولاتی که نگار در طی این سال‌ها در سفر‌ها با اون‌ها آشنا شده و یا در غذاهایی که از گوشه و کنار جهان یاد گرفته از اون‌ها استفاده کرده.

خرید دمنوش هسته خرما

دمنوش هسته خرما که جنوبی‌ها به اون قهوه هسته خرما هم می‌گن یکی از همین محصولاته. این محصول از هسته خرمای بو داده تهیه می‌شه و بدون هیچ افزودنی، ماده نگه‌دارنده و شیمیایی به شما عرضه می‌شه. ما برای تهیه این محصول مستقیما سراغ اهالی جنوب ایران و نخلستان‌های زیبای اون منطقه رفتیم و برای تهیه و تولید پودر هسته خرما مثل همیشه اصالت رو در اولویت قرار دادیم. برای ما مهم بود محصول نهایی دقیقا همون محصول سنتی و اصیلی باشه که از قدیم مردم بومی تولید و مصرف می‌کردن. امروز خیلی خوشحالیم که به هدفمون رسیدیم. 

قهوه هسته خرما چیه؟

خیلی ساده‌ست. هسته خرمای بو داده و پودر شده. بعضی‌ها اسمش رو گذاشتن قهوه هسته خرما. چون معتقدن طعم و عطر و رنگش به قهوه نزدیکه. راستش ما هم باهاشون موافقیم. نه اینکه صددرصد طعم قهوه بده اما می‌تونه اون طعم رو تداعی کنه. با این تفاوت که مصرف زیادش به کبد و مغز آسیبی نمی‌زنه.

فواید بی نظیر قهوه هسته خرما و شیوه های دم کردن آن

چرا باید پودر هسته خرما بخریم؟

وقتی اسم خرید پودر هسته خرما میاد خیلی‌ها از خودشون سوال می‌کنن مگه نباید هسته خرما رو دور انداخت؟ واقعیت اینه که هسته خرما زباله نیست. بلکه خواصی بیشتر از خود خرما داره. اونقدر که از قدیم ساکنین نخلستان‌ها اون رو پودر و به عنوان دارو استفاده می‌کردند.

دمنوش هسته خرما یک داروی مکمل برای درمان قند خون، چربی‌های مضر مثل کلسترول، گرفتگی عروق و بعضی بیماری‌های قلبیه. این دمنوش اگر به طور منظم مصرف بشه می‌تونه برای دستگاه گوارش مثل یک پاک‌کننده قوی عمل کنه. اما در عین حال دارویی ضد اسهال هم هست و بسیاری از اسهال‌های طولانی مدت که منشا عفونی و میکروبی ندارند رو درمان می‌کنه.

اگر طبع سردی دارید با طبع گرم و خشک این محصول می‌تونید مشکلات و بیماری‌های حاصل از سردی رو درمان یا از بروز اون‌ها پیشگیری کنید.

البته فراموش نکنید خرید دمنوش هسته خرما نمی‌تونه به تنهایی تمام بیماری‌های شما رو درمان کنه. مراجعه به پزشک و درمان‌های دارویی باید تحت هر شرایطی ادامه پیدا کنند و این دارو مثل تمام داروهای گیاهی به عنوان مکمل استفاده بشه.

دمنوش هسته خرما، یک جایگزین سالم برای قهوه

چطور دمنوش هسته خرما بخریم؟

برای خرید قهوه خرما می‌تونید به فروشگاه نگارین فود مراجعه کنید. پودر هسته خرمای نگارین‌فود در نخلستان‌ها و توسط زنان و مردان بومی تهیه شده. ما واسطه‌ای برای دیده شدن محصولات بومی و رسوندن اون‌ها به دست شما هستیم. برای خرید دمنوش هسته خرما به فروشگاه نگارین‌فود در وبسابت و یا اینستاگرام ما مراجعه کنید.

در حال حاضر سرویس ارسال ما فقط در تهران فعاله اما به زودی این سرویس رو برای سراسر کشور فعال می‌کنیم.

خرید قهوه هسته خرما