زندگی‌های پر مشغله امروزی، ما را هر روزه به سمت غذاهایی که به سادگی و در کمترین زمان آماده می‌شوند؛ سوق می‌دهد. سعی داریم بیشتر درباره دستور پخت غذاهایی که هم خوشمزه و مفید هستند و هم به سادگی آماده می‌شوند، بنویسیم. 

گاهی اوقات زمان‌ زیادی را صرف پخت یک غذا می‌کنیم اما هیچ لذتی از آن نمی‌بریم و گاهی با ساده‌ترین خوراکی‌ها می‌توانیم لذیذترین غذاها را داشته باشیم.

سالاد تن ماهی و تخم مرغ، یک سالاد مغذی و سالم و هم یک غذای مدیترانه‌ای فوق‌العاده خوشمزه است. از این سالاد می‌توانید حتی به عنوان پیش غذا و یا یک شام سبک استفاده کنید.


مواد مورد نیاز:

یک کنسرو تن ماهی

دو عدد تخم مرغ آب‌پز شده

یک فنجان کوچک جعفری خرد شده

یک عدد پیاز کوچک

سه قاشق غذاخوری پر تخمه آفتابگردان

نصف فنجان کوچک پیازچه

نمک و فلفل به مقدار لازم

روغن زیتون و پنیر پارمسان به مقدار لازم

سالاد تن ماهی

دستور پخت:

تخم مرغ‌ها را آب‌پز می‌کنیم و آن‌ها را حلقه‌حلقه برش می‌دهیم. جعفری، پیازچه و پیاز را به قطعات کوچک خرد می‌کنیم. ساقه‌های کرفس را به قطعات بسیار کوچک حلقه‌حلقه می‌کنیم. یک کاسه گود متوسط انتخاب کنید و با مخلوط کردن تمامی مواد: تن ماهی، جعفری، پیازچه، پیاز، نمک و فلفل، تخم مرغ و تخمه آفتابگردان و ... شروع می‌کنیم و در این مرحله نیز تمام می‌شود. چون به همین سادگی سالاد تن ماهی آماده می‌شود. برای طعم بهتر می‌توانید در انتها کمی روغن زیتون و پنیر پارمسان به مواد اضافه کنید.

سالاد تن ماهی

این سالاد می‌تواند یک تجربه هیجان‌انگیز برای شما و خانواده‌تان باشد.